قوانین و مقررات

-مسئولیت و عواقب مثبت هرگونه اطلاعات اعم از اطلاعات مربوط به شرکت،محصولات،خدمات بر عهده شرکت کننده می باشد لذا سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات ندارد.

-در صورت بروز هرگونه تغییر اساسی در اطلاعات وارده شرکت کننده موظف است مراتب را به صورت کتبی (از طریق ایمیل)و یا تلفنی به اطلاع سایت برساند.

-کلیه محتوی ارسالی اعم از عکس ، کاتولوگ،فیلم و غیره از طرف شرکت کننده باید مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

-سایت میتواند پیش از انتشار محتوی تغییراتی در آن اعمال کند به شرطی که چنین اطلاعاتی ناقض حقوق شرکت کننده نباشد.

-شرکت کننده در زمان تعیین شده میتواند قرار خود را لغو کند در غیر این صورت وجه مسترد نمی گردد.

-افراد مسئول حفاظت شناسه و رمز عبور خود هستند،در صورتی که شناسه و رمز عبور خود را در اختیار دیگری بگذارند مسئولیت ناشی از این عمل بر عهده خود شخص است.

-هرگونه تعامل بین شرکت کننده و بازدید کننده از طریق سامانه صورت می گیرد باید مبتنی بر قوانین جمهور اسلامی باشد.بدیهی است در صورت تخلف هیچ مسئولیتی به عهده سایت نمی باشد و خسارتی متعهد نمیشود.

-سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوی سایت و وبلاگ ها که ارتباط با آنها از طریق آگهی یا لینک درون سایت ما شکل می گیرد نم یپذیرد.

-در صورتی که دستور قضایی یا اخطاری توسط نهاد های قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک غرفه به مسئولین سایت ابلاغ شود،غرفه فوق حذف شده و مسئولیت خسارت و یا موارد حقوقی آن به عهده شرکت کننده است.

-ثبت درخواست با اطلاعات فردی دیگر مصداق جعل هویت بوده و در صورت احراز پیگیری قانونی را به دنبال دارد.

-شرکت کنندگان قبل از انجام مراحل ثبت نام ،نسبت به تعرفه ها آگاهی کامل پیدا کنند.

-در صورتی که سایت متوجه جعلی و یا دروغین بودن پروفایل شرکت کننده شود حق مسدود نمودن کاربری شرکت کننده را دارد.

-وجود هرگونه مطالب غیر مرتبط اعم از آگهی،کتاب های فاقد مجوز قانونی ،عکس،ویدئو ،نرم افزار غیر مجاز ،برنامه های مربوط به فیلتر و VPN،جزوات درسی بدون اجازه از مرجع مربوطه ،درج شماره حساب در متن ، اطلاعات و ویدئو هایی که شائبه کلاهبرداری و هر موضوع و مطلبی که مغایرت با قوانین جمهوری اسلامی دارد حذف و پیگرد قانونی دارد.

-سایت تابع کلیه قوانین کشوری در خصوص قانون تجارت الکترونیک میباشد.